Fericit ca Lazăr (Italia)
11-06-2019 19.30
Parking (România)
18-06-2019 18.30
Îmi rupi inima (Austria)
18-06-2019 20.30
Ieri (Ungaria)
19-06-2019 18.00
Durerea (Franța)
19-06-2019 20.30
Cealaltă parte a tuturor lucrurilor (Serbia)
20-06-2019 18.30
Fuga (Polonia)
20-06-2019 20.30
Femeie în război (Islanda)
21-06-2019 17.00
Punct de cotitură (Finlanda)
21-06-2019 19.00
Identitate virtuală (Franța)
21-06-2019 21.00
Parking (România)
22-06-2019 16.30
Julia (Spania)
22-06-2019 18.30
Slavă Domnului! (Franța)
22-06-2019 20.30
Identitate virtuală (Franța)
23-06-2019 16.30
Aleea Soarelui (Germania)
23-06-2019 18.30
Jocuri de putere (Spania)
23-06-2019 20.30
Miracolul (Lituania)
18-06-2019 18.30
Mai avem nevoie şi de crime (Italia)
18-06-2019 20.30
Suvenir (Belgia)
19-06-2019 18.30
Dumnezeu există și numele lui e Petrunija (macedonia de Nord)
19-06-2019 20.30
Legenda Ritei (Germania)
20-06-2019 18.30
Durerea (Franța)
20-06-2019 20.30
Ministerul iubirii (Croația)
21-06-2019 18.30
Egon Schiele: Moartea și Fecioara (Austria)
21-06-2019 20.30
Sper să mori data viitoare :) (Ungaria)
22-06-2019 14.00
Fericit (Germania)
22-06-2019 16.00
Grâne (Turcia)
22-06-2019 18.00
Fericit ca Lazăr (Italia)
22-06-2019 20.30
Slavă Domnului! (Franța)
23-06-2019 14.30
Fiul Sofiei (Grecia)
23-06-2019 17.00
Henric al V-lea (Marea Britanie)
23-06-2019 19.30
Supa Modo (Germania)
18-06-2019 14.00
Legenda Ritei (Germania)
18-06-2019 16.00
Visul Katrinei (Italia)
18-06-2019 18.00
Persona (Suedia)
18-06-2019 20.00
Styx (Austria)
19-06-2019 14.00
Grâne (Turcia)
19-06-2019 16.00
Psycho (S.U.A)
19-06-2019 18.30
Aleea Soarelui (Germania)
19-06-2019 20.30
Fericit (Germania)
20-06-2019 14.00
Fiul Sofiei (Grecia)
20-06-2019 16.00
Adio, Lenin! (Germania)
20-06-2019 18.00
Piciorul meu stâng (Irlanda)
20-06-2019 20.00
Grădina infinită (Bulgaria)
21-06-2019 14.00
Ciocârliile pe sârmă (Cehoslovacia)
21-06-2019 16.00
Barbara (Germania)
21-06-2019 18.00
Conformistul (Italia)
21-06-2019 20.00
Agatha Christie – regina crimei (Germania)
22-06-2019 12.30
Novecento / 1900 (italia)
22-06-2019 14.00
Viețile altora (Germania)
22-06-2019 20.00
Coreea de Nord: oamenii lui Kim (Franța)
23-06-2019 14.00
Mi-e greu să spun adio (Spania)
23-06-2019 16.00
Înainte de Revoluție (Italia)
23-06-2019 18.00
Documentare din Republica Moldova // MolDOX LAB
19-06-2019 19.00
Agatha Christie – regina crimei (Germania)
20-06-2019 19.00
Visătorii (Italia)
21-06-2019 19.00
Miracolul (Lituania)
22-06-2019 19.00
Baloane de curcubeu (România)
14-06-2019 18.00
Parking (România)
14-06-2019 20.30
Visul Katrinei (Italia)
15-06-2019 18.30
Nopți magice (Italia)
15-06-2019 20.30
Supa Modo (Germania)
16-06-2019 16.30
Romanian Short Waves 2019
16-06-2019 18.00
Jocuri de putere (Spania)
16-06-2019 20.00
Novecento / 1900 (italia)
17-06-2019 16.00
Barbara (Germania)
19-06-2019 19.00
Viețile altora (Germania)
20-06-2019 19.00
Adio, Lenin! (Germania)
21-06-2019 19.00
Timebox (România)
14-06-2019 21.00
Cealaltă parte a tuturor lucrurilor (Serbia)
15-06-2019 21.00
Styx (Austria)
16-06-2019 21.00
Vântul (SUA)
17-06-2019 21.30
Sper să mori data viitoare :) (Ungaria)
21-06-2019 22.00
Donbass (Germania)
14-06-2019 19.00
Grădina infinită (Bulgaria)
15-06-2019 19.00
Coreea de Nord: oamenii lui Kim (Franța)
19-06-2019 19.00
Mi-e greu să spun adio (Spania)
20-06-2019 19.00
Julia (Spania)
21-06-2019 19.00
24 de ore Europa – generația următoare (ARTE)
14-06-2019 19.00
Psycho (spectacol de teatru)
17-06-2019 20.00
Persona (spectacol de teatru)
12-06-2019 19.00
Insule fantomă (Irlanda)
23-06-2019 18.00
Femeie în război (Islanda)
19-06-2019 19.00
-

Organizatori:
Parteneri:
Parteneri locali:
Parteneri media: